Ocenění nejlepší hráčky na TURNAJI DÍVEK STŘEDNÍCH ŠKOL k výročí založení OA T.G.M. JH dne 12. 12. 2023

V Městské sportovní hale v J. Hradci se "Turnaje dívek SŠ"  zúčastnily školy OA T.G.M. JH (pořádající škola), GVN JH, SZŠ JH a naše SOŠ a SOU JH.  Naše žákyně 2.B třídy, Lucie Nováková, během turnaje svými výkony nadchla nejen svého učitele tělesné výchovy, pana Mgr. R. Němce, ale i porotu, která Lucii ohodnotila jako NEJLEPŠÍ HRÁČKU TURNAJE. GRATULUJEME!!!

Lucie obdržela taktéž od ředitele školy, Mgr. Karla Chalupy, za přítomnosti třídní učitelky, Mgr. M. Vokáčové a učitele TV, Mgr. R. Němce,  poukaz na nákup zboží dle vlastního výběru u společnosti dm za sportovní výkon a vzornou reprezentaci školy.

Foto: Turna dívek SŠ_Poukaz pro nejlepší hráčku